Cukiernicze cuda dzięki pomocy Martellato

Cukiernictwo to prawdziwa sztuka. To, co wychodzi spod rąk profesjonalnych cukierników i pasjonatów to prawdziwe dzieła, które nie tylko cieszą oko, ale także podniebienia. Wszystko to możliwe jest dzięki talentowi, doświadczeniu i kilku niezbędnym gadżetom, które pozwalają na bardziej dopracowane projekty.

Martellato – co znaleźć można w ofercie tej marki?

Martellato to firma, która w głównej mierze zajmuje się tworzeniem forem, akcesoriów cukierniczych, a także gadżetów, bez których stworzenie wielu ciast, ciasteczek czy babeczek byłoby niemożliwe. Znaleźć można tutaj zatem formy do pralin i czekolad. Wszystkie stworzone z poliwęglanu, który jest odporny na ciepło i zimno, a także bardzo higieniczny. Martellato formy to przede wszystkim ciekawe kształty, które pozwalają wyczarować jaja wielkanocne, czekoladowe gruszki, króliczki, zajączki, czy kaczuszki. Całą masę niezwykłych i bardzo oryginalnych kształtów, które nie byłyby możliwe bez specjalistycznych forem.

Dla kogo są produkty marki Martellato?

Może się wydawać, że tak oryginalne formy i przyrządy stworzone są głównie z myślą o profesjonalistach. Oczywiście głównymi klientami marki są firmy cukiernicze, cukiernie i piekarnie, jednak każdy, kto pasjonuje się cukiernictwem, może kupić dla siebie taki gadżet. Poza tym, poza typowo profesjonalnymi akcesoriami można znaleźć także łyżki do lodów, worki cukiernicze, które pomocne są podczas dekorowania tortów i ciasteczek, a także pędzle cukiernicze, wykrawacze okrągłe oraz wałki do rogalików. Wszystkie te gadżety wykonane są z wysokiej jakości materiałów odpornych na zadrapania, można je z powodzeniem myć w zmywarce.

Martellato formy do pralin i czekolady, a także inne akcesoria to naprawdę świetne produkty, które sprawdzają się bardzo dobrze w każdej kawiarni, cukierni i piekarni. Bez nich trudno wyobrazić sobie nie tylko cukiernicze cuda, ale nawet najprostsze wypieki, torty czy ciasta. Są to zdecydowanie akcesoria powstałe, by ułatwiać pracę.

Author: Olga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *