Dlaczego potrzebujesz wyciskarki od Robot Coupe?

Świeżo wyciskane soki są nie tylko bardzo zdrowe, ale także niezwykle popularne zwłaszcza wśród osób ceniących sobie zdrowy styl życia. Tradycyjne sokowirówki, czy wyciskarki do soku wyparte zostały przez automatyczne, które działają nieporównanie lepiej i szybciej. Dlaczego taka wyciskarka powinna znaleźć się w twojej kawiarni lub restauracji?

Wyższych wyciskarek automatycznych nad tradycyjnymi

Pomijając fakt, że wyciskarki tradycyjne, ręczne, są już przestarzałe, największy zarzut wobec nich to to, że są po prostu dużo mniej wydajne, potrzeba znacznie więcej czasu na wytworzenie jednej szklanki soku. Owoce powinny być obrane, pokrojone, najlepiej także wykrawać z nich ogryzki, czy pestki. W przypadku automatycznych wyciskarek można wrzucić do środka cały owoc, a maszyna sama weźmie z niego to, czego potrzebuje, odrzucając resztę. Zresztą w przypadku jabłek to właśnie w skórach jest bardzo dużo witamin i warto je także umieścić w soku. Obierając jabłka, traci się zatem sporo cennych witamin i minerałów. Automatyczne wyciskarki są ponadto szybsze i znacznie oszczędzają czas potrzebny na przygotowanie soku. Wystarczy wrzucić owoce do maszyny i natychmiast wypływa z nich sok. Robot Coupe sokowirówka to urządzenie idealne, którem wręcz trudno przypisać jakiekolwiek wady.

Świeże soki zawsze w cenie

Świeże soki, zwłaszcza z równie świeżych owoców to jeden z najlepszych sposobów na zdrową przekąskę. Są gęste, pożywne, dodają energii i są prawdziwym witaminowym „kopniakiem”. Żaden inny sok z kartonu, czy butelki nie może się równać z takim z wyciskarki, przygotowanym na naszych oczach. Jeśli jesteś właścicielem kawiarni, lodziarni, czy restauracji to obowiązkowo powinieneś mieć w ofercie świeżo wyciskane soki, które przygotować można dzięki urządzeniom Robot Coupe tarcze. Goście Twojego lokalu będą zachwyceni tym, że mogą urozmaicić sobie posiłek rześkim sokiem. Ponadto jest to pozycja w menu, która przyciągnie większe rzesze gości i sprawi, że lokal stanie się bardziej atrakcyjny.

Author: Olga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *