Martellato – musisz mieć te produkty w swojej cukierni

Trudno wyobrazić sobie dobrą cukiernie bez obecności produktów świadczących o jej wyjątkowości. Do takich produktów zaliczamy nie tylko ciasta i torty przygotowywane z najwyższej jakości produktów naturalnych, ale przede wszystkim produkty nietypowe i oryginalne. Do takich z pewnością należeć będą praliny i własnoręcznie wykonywane czekolady. Aby zapewnić jak najlepszy wygląd i formę takich deserów warto zaopatrzyć się w produkty marki Martellato.

Martellato – formy do pralin

Martellato Polska to filia firmy pochodzącej z Włoch. Włosi jak nikt na świecie uwielbiają słodkości, praliny i czekoladki. Dlatego produkty, które tworzy ta marka są perfekcyjnie dopasowane do niesłabnących potrzeb cukierników i gości cukierni. Są to produkty niezwykłe, które pozwalają na tworzenie ponadczasowych kształtem pralin, z których smakami można do woli eksperymentować. Niewątpliwie stworzenie własnej czekolady w cukierni nie tylko przysporzy nam wielu nowych klientów, ale także rozpieści tych stałych.


Formy od Martellato przybrać mogą zarówno bardziej tradycyjne kształty, jak i całkowicie oryginalne, takie jak króliczki, serduszka, jaja wielkanocne. Sprawdzają się one szczególnie sezonowe w okresie świątecznym, jednak nie oznacza to, że w pozostałe części roku nie można z nich korzystać.

Wysoka jakość i dobre ceny

Martellato formy to połączenie wysokiej jakości materiałów, w tym poliwęglanu, a także dobrej ceny. Pojedyncza forma może być do woli wielokrotnie używana, myta w zmywarce i używana ponownie bez obaw, że zostanie zniszczona, czy uszkodzona.

Author: Olga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *