Wyposażenie lodziarni – wszystko co powinno się w niej znaleźć

Otwierając lodziarnie, warto poznać i zaprzyjaźnić się z marką Telme. Dzięki niej w twoim lokalu pojawi się wszystko to, co w profesjonalnej lodziarni znaleźć się powinno i to dzięki czemu stanie się ona znana z wysokiej jakości produktów. Poniżej przegląd najważniejszych produktów.

Przede wszystkim lody

Telme ma w swojej ofercie zarówno maszyny do wytwarzania lodów rzemieślniczych, jak i te, które pozwolą stworzyć lody tradycyjne. Telme Pratica to maszyna, dzięki której wyczarujecie niezwykłe smaki lodów rzemieślniczych, nie tylko owocowych, ale także orzechowych, karmelowych, czy jakichkolwiek, które przyjdą wam do głowy. Maszyna ta pozwala również na produkcje sorbetów. Dużą zaletą tego urządzenia jest możliwość dodawania składników w trakcie pracy, dzięki czemu można w trakcie pilnować smaku, modyfikować go, zwiększać i zmniejszać intensywność poprzez dodawanie składników.

Warto wspomnieć także o wielofunkcyjnym urządzeniu Telme Ribot, które jest idealnie nie tylko do lodziarni, ale sprawdzi się świetnie w cukierniach, kawiarniach i piekarniach. Telme to włoska marka a Włosi jak nikt inny znają się na deserach i tym, jak sprawiać, by słodkości były perfekcyjnie przygotowane. Warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i znanych producentów, dzięki czemu można liczyć także na dobry serwis i opiekę specjalistów. Ponadto są to produkty wykonane z wysokiej jakości stali, dzięki czemu nie niszczą i nie zużywają się tak łatwo. Są także łatwe w czyszczeniu i odporne na wszelkiego rodzaju zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Łatwo je również utrzymać w czystości.

Author: Olga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *